Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@obeczablati.cz.

Kominictví

Kominictví.pdf

GEOPORTAL

www.eu2009.cz

www.kraj-jihocesky.cz

www.portal.gov.cz

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI

Volby v Záblatí 2014

Průběh voleb do zastupitelstva obce Záblatí v sekci- Fotogalerie

Návštěvní a provozní řád hřiště

Navstevni a Provozni rad hriste[3].doc

Provozní řád dětského hřiště

Provozni rad detskeho hriste[3].doc

Objednání tenisových kurtů po internetu

Nově zavedená služba, objednávky tenisového kurtu po internetu.
Objednávky na víkend přijímáme do pátku 12:00 hod. prostřednictvím služby
„ELEKTRONICKÁ PODATELNA“

718(1).jpg

POVODNĚ v Záblatí 2009